Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi' ElektroInstalacje.Info- Instalacje elektryczne,Elektrotechnika,Forum. - News: Analizator PQA819 do współpracy ze smartfonami

Lubię to !

Polecane

Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Bezdotykowy wykrywacz napięcia 200-1000V AC
Bezdotykowy wykrywacz napięcia 200-1000V AC
Zobacz gdzie kupić najtaniej !

Podobne serwisy

E-majsterkowicz -czyli majsterkowanie , inspiracje , pomysły, przydatne narzędzia.

Polecane...

Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'

Analizator PQA819 do współpracy ze smartfonami

Analizator PQA819 do współpracy ze smartfonami
Z przyjemnością informujemy, że w ofercie firmy Tomtronix pojawił się trójfazowy analizator jakości zasilania firmy HT model PQA819. PQA819 to jeden z najtańszych trójfazowych rejestratorów i analizatorów jakości zasilania, jakie są dostępne na rynku.
PQA819  jest analizatorem jakości energii wykonującym szeroki zakres analizy większości najważniejszych parametrów systemu elektrycznego. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, przyrząd może być sprzęgany ze smartfonami, tabletami oraz palmtopami (z systemami iOS i/lub Android) spełniając wymagania większości żądań profesjonalistów.

Cechy szczególne
 • 4 kanały pomiaru napięcia True RMS
 • 3 kanały pomiaru pradu True RMS (na wyposażeniu 3 sztuki cewek Rogowskiego HTFLEX33L do 1000A)
 • Moc czynna, bierna i pozorna
 • Energia czynna, bierna i pozorna
 • Współczynnik mocy i cosφ
 • Częstotliwość
 • Rejestracja jednocześnie do 44 parametrów
 • Czas trwania rejestracji: > 230 dni przy okresie uśredniania PI-15min
 • Okres uśredniania wybierany w zakresie od 5 sekund do 60 minut
 • Analiza harmonicznych napięcia i prądu (od DC do 49 składowej)
 • Cyfrowa analiza danych (funkcja DMM)
 • Graficzne wyświetlanie napięcia i prądu (oscyloskop)
 • Histogram harmonicznych
 • Wykresy wskazowe napięć i prądów
 • Predefiniowane ustawienia rejestracji
 • Wbudowana pamięć (8MB) na rejestrowane dane
 • Interfejsy Wi-Fi oraz USB
 • Oprogramowanie Andoid/iOS/Windows
 • Akumulator Li-ion oraz wbudowana ładowarka
 • Zasilanie bezpośrednio z napięcia mierzonego fazowego lub międzyfazowego
 • Solidna, wodoszczelna obudowa zgodna z IP65
 • Certyfikat kalibracji producenta ISO9000
 • Gwarancja 3 lata
Wszystkie elektryczne parametry mogą być wyświetlane w obu trybach cyfrowym i graficznym, w formie przebiegów, histogramów i wykresów wskazowych. Wykres wskazowy pokazuje kąt fazowy między dowolnym napięciem i odnośnym prądem, ujawniając charakter podłączonego obciążenia indukcyjny lub pojemnościowy.

Duża wbudowana pamięć pozwala na rejestrację 44 parametrów, gwarantując trwanie rejestracji przez ponad 230 dni z 15 minutowym okresem uśredniania. PQA domyślnie rejestruje wszystkie parametry w celu uniknięcia pomyłek. Użytkownik nigdy nie przegapi rejestracji potrzebnego parametru, ponieważ PQA819 rejestruje wszystko przy wyborze jednego z trzech predefiniowanych ustawień (jedna faza, 3-fazy bez przewodu neutralnego, 3-fazy z przewodem neutralnym).
PQA819  jest zasilany z wewnętrznego akumulatora Li-Ion oraz z wbudowanego zasilacza/ładowarki o wybieranej konfiguracji L-N lub L-L. Interfejsy Wi-Fi i USB gwarantują podłączenie do smartfonów, tabletów palmtopów oraz PC-ów do ustawienia parametrów przyrządu, zaprogramowania rozpoczęcia i zakończenia rejestracji, transmisji wyników oraz ich analizy. Wodoszczelna obudowa IP65 pozwala na pracę PQA819 w terenie, w krytycznych warunkach atmosferycznych.

Oprogramowanie HTanalysis

Interfejsy Wi-Fi oraz USB pozwalają na podłączenie do PC (Windows) oraz do smartfonów, tabletów i palmtopów. Dla tabletów i smartfonów bezpłatna aplikacja HTanalysis dostępna jest w sklepach internetowych. Oprogramowanie HTanalysis czyni ze smartfonów i tabletów unikatowe narzędzie analityczne. HTanalysis pozwala na komunikację Wi-Fi z iOS lub Android na smartfonach lub tabletach w celu transmisji wyników, ustawienia parametrów pracy przyrządów lub do ustawienia czasu rozpoczęcia i zakończenia rejestracji. Wyniki pomiarów mogą być przesłane do HT Cloud. Po zaimportowaniu zarejestrowanych danych do smartfonu lub tabletu, mogą być one przesłane do chmury HT Cloud, czyniąc je dostępnymi gdziekolwiek na świecie.  Użytkownik może udać się na miejsce rejestracji, zaimportować zarejestrowane dane z przyrządu i przesłać je do HT Cloud. W ten sposób, w mgnieniu oka, dane staną się dostępne dla każdej osoby autoryzowanej do dostępu do nich (ochrona hasłem definiowanym przez użytkownika). Nie ma różnicy, czy użytkownik używa smartfona iOS, czy tablet z Andoidem lub PC z Windows, ponieważ oprogramowanie jest kompatybilne z dowolnym z tych systemów operacyjnych. Dzielenie się wynikami pomiarów nigdy jeszcze nie było tak proste. Generowanie protokołów i dostarczanie klientom rozwiązań ich problemów jest tak szybkie, jak kliknięcie. Dzięki HT-Cloud użytkownicy mają dostęp do swoich pomiarów niezależnie od miejsca w którym się znajdują. HT-Italia, jako pierwsza dostarcza taki rodzaj aplikacji. Profesjonaliści użytkujący przyrządy HT-Italia mogą cieszyć się zaletami tej unikatowej technologii.

Analiza w czasie rzeczywistym

Dzięki programowi HTanalysis możliwe jest sprzężenia na żywo z PA819 w celu analizy w czasie rzeczywistym takich danych, jak:

-przebiegi napięć i prądów,
-histogram harmonicznych,
-wykres wskazowy napięć i prądów,
-funkcje multimetru,
-Analiza zarejestrowanych danych.

PQA819 domyślnie rejestruje wszystkie parametry w celu uniknięcia pomyłek przy programowaniu parametrów rejestracji. Użytkownik nigdy nie przegapi rejestracji wymaganych parametrów, ponieważ PQA819 zawsze rejestruje wszystko. Aplikacja HTanalysis czyni z analizy danych czynność łatwą i intuicyjną. Możliwość powiększania (Zoom) wybranych fragmentów wykresów w celu analizy szczegółów, oraz przeskakiwania z jednego do drugiego punktu umożliwia analizę dosłownie za dotknięciem palców. PQA819 pozwala na rysowanie wykresów dla dowolnego zarejestrowanego parametru. Kliknięcie w wybranym punkcie wykresu napięcia lub prądu powoduje pojawienie się okienka z histogramem analizy harmonicznych. Kliknięcie w wybranym punkcie wykresu mocy powoduje pojawienie się okienka zużycia energii.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Przeczytaj również

Łap okazję !

Wygenerowano w sekund: 0.33
12,454,743 unikalne wizyty
Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'