Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi' ElektroInstalacje.Info- Instalacje elektryczne,Elektrotechnika,Forum. - News: Nowa kamera InfraCam SD.

Lubię to !

Polecane

Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Bezdotykowy wykrywacz napięcia 200-1000V AC
Bezdotykowy wykrywacz napięcia 200-1000V AC
Zobacz gdzie kupić najtaniej !

Podobne serwisy

E-majsterkowicz -czyli majsterkowanie , inspiracje , pomysły, przydatne narzędzia.

Polecane...

Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'

Nowa kamera InfraCam SD.

Kamera termowizyjna InfraCam firmy FLIR SystemsNajnowsza kamera serii InfraCAM firmy FLIR Systems jest jeszcze łatwiejsza w obsłudze, ma bardzo przystępną cenę i jest przy tym bardzo wytrzymała.

Może ona mierzyć temperatury, rejestrować obrazy i analizować je. Matryca niechłodzonych detektorów o rozdzielczości 120 x 120 pikseli daje obraz termowizyjny dobrej jakości, wyświetlany na dużym i jasnym wyświetlaczu LCD o przekątnej 3,5". Użytkownik może wybrać jedną z wielu palet barwnych. Kamera InfraCAM ma w środku ekranu stały punkt pomiarowy. Jest też wyposażona w niewymienny obiektyw, nadający się do większości zastosowań. Mierzy ona temperatury w zakresie od -10°C do +350°C i wykrywa różnice temperatur wynoszące zaledwie 0,12°C.


Model InfraCAM SD:

  • wyposażony jest w pojemniejszą kartę pamięci SD, która może pomieścić 1000 obrazów termowizyjnych
  • zapewnia lepszą jakość obrazu (czułość 0,12°C)
  • posiada nowe funkcje analityczne
  • dostarczany jest z nowym, lepszym oprogramowaniem (więcej funkcji, alarmy, wielostronicowy raport, itp.)

Kamera termowizyjna InfraCam firmy FLIR Systems

Kamera termowizyjna InfraCam firmy FLIR Systems

InfraCAM SD - ergonomiczna, lekka (550 g), prosta w obsłudze i wygodna.
Do sterowania InfraCAM służą zaledwie cztery klawisze i joystick. Z ich pomocą nawet nowy użytkownik może w ciągu kilku minut zarejestrować swoje pierwsze obrazy termograficzne. Ponadto InfraCAM SD ma wbudowany wskaźnik laserowy Laser LocatIR, z pomocą którego użytkownik może w łatwy i bezpieczny sposób ustalić, gdzie w rzeczywistym obiekcie znajduje się gorące miejsce dostrzeżone na obrazie termograficznym. Zwiększa to bezpieczeństwo obsługi, gdyż wyklucza konieczność "wskazywania palcem" miejsc w instalacjach elektrycznych. Kamera jest zabezpieczona przed działaniem pyłów i wody (spełnia normę IP 54), nadaje się więc do stosowania w budynkach jaki i na zewnątrz. Pojemna bateria umożliwia ponad siedmiogodzinną, nieprzerwaną pracę.

Kamera termowizyjna InfraCam firmy FLIR SystemsNowa kamery InfraCAM SD ma wbudowane gniazdo na karty pamięci typu SD na których można zarejestrować 1000 obrazów. Obrazy te z łatwością dają się skopiować do komputera i wprowadzić bezpośrednio do takich standardowych programów systemu Windows jak Word, Excel i PowerPoint.

Pakiet InfraCAM SD zawiera jeszcze lepsze, nowe oprogramowanie ThermaCAM QuickView umożliwiające przeprowadzenie podstawowej analizy zarejestrowanych obrazów termograficznych i utworzenie prostego raportu w formacie PDF (oprogramowanie w cenie kamery !!!).

Bardzo atrakcyjna cena kamery InfraCAM SD pozwoli mniejszym przedsiębiorstwom korzystać z zalet termografii w podczerwieni. InfraCAM umożliwi użytkownikom umieszczenie obrazów termograficznych w dokumentacji przeprowadzonych przeglądów, pokazanie klientowi gdzie znajduje się problem i przekonanie go, że został on rozwiązany właściwie.Źródło : http://www.flir.com.pl/

Przeczytaj również

Łap okazję !

Wygenerowano w sekund: 0.27
12,454,743 unikalne wizyty
Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'Access denied for user: 'elektroi@%' to database 'elektroi'